İzmir’de Düğün Fotoğrafçılığı

Menemen Düğün Fotoğrafçısı olan Can Fotoğraf&Video bölgemizde bulunan birçok düğün salonu ve kır düğün firmaları ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız. Menemen bölgesinde dış mekan fotoğraf çekimlerimizi gerçekleştirdiğimiz yerler ise;Eski Foça, Yeni Foça, İzmir Doğal Yaşam Parkı, İzmir Kuş Cenneti, Tuzla Sahili, Gölpark, İzmir Kara Göl Tabiat Parkı, Yamanlar Tabiat Parkında gerçekleştirmekteyiz. Drone ile havadan düğün klibi hikayesi çekimlerini genellikle sahil kısmında ve plajda yapmaktayız. Elbette ki düğün hikayesi klibi çekerken düğün albüm fotoğraf çekimlerini de yapmaktayız. Çekim esnasında çeşitli yan materyaller de kullanarak fotoğraf çekimlerimizi süsleyebiliyor, farklı konsept çalışmaları yapabiliyoruz.

menemen düğün fotoğrafçısı

Eski Foça Düğün Albümü Fotoğraf Çekimi

Eski Foça sokakları, tarihi taş binaları, birbirinden güzel incecik kumlu sahilleri, balıkçıların nostaljik kayıkları ve muhteşem gün batımı ile evlenecek olan çiftlerimizin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Havadan Drone ile yaptığımız çekimler de ise hem fotoğraf albümü için hem de düğün hikayesi klibi için ideal görüntüler almaktayız. Menemen Düğün Fotoğrafçısı olarak Eski Foça en çok dış çekim yaptığımız yerler arasındadır.

izmir düğün hikayesi can fotoğraf video

Alaçatı Dış Mekan Düğün Fotoğrafları Çekimi

İzmir’de Çeşmede Alaçatı, dış çekim düğün fotoğrafları için İzmir’in en çok tercih edilen, en revaçta yerleri arasında geliyor.Doğal güzellikleri, tarihi sokakları, begonviller ile süslü duvarları ve yel değirmenleri ile Alaçatı düğün fotoğrafı çekimlerinde bu eşsiz güzellikleri ile dikkat çekiyor. Bir çok çiftimizin ilk tercihi olan Alaçatı’da dış mekan fotoğraf çekimleri için çok ideal olsa da yaz aylarında yapılacak çekimler için iyi bir planlama ister, zira kalabalık olan sokaklarda dış çekim yapmak çok da kolay olmuyor 🙂

Can Fotoğraf Menemen Drone Video

Düğün Albüm ve Düğün Hikayesi Klibi

Derya & Anıl Wedding Story

Menemen Düğün Fotoğrafçısı olarak düğün hikayemiz boyunca Anıl ve Derya ile mükemmel bir gün geçirdik…Eski Foça’nın tarihi sokaklarında ve eşsiz güzellikte ki sahillerinde gerçekleştirdik çekimlerimizi. Tabi ki Düğün gecesi de beraberdik. Tüm geceyi o güzel eşsiz anları ölümsüzleştirdik. Ortaya farklı bir çalışma çıktı. İzmir’de eğlenceli, doğal düğün klibi çekimlerimizde sizler için en uygun fiyatlarla yardımcı oluyor, Düğün Klibi çekimleri için kampanyalarımızdan yaralanmak için hemen bize ulaşın.

Adile & Nazmi Wedding Story

Menemen Düğün Fotoğrafçısı Can Fotoğraf & Video’dan yine akıllarda kalacak bir Wedding Story daha. Adile Hanım ve Nazmi Bey ile Eski Foça da Düğün Hikayesi Çekimini çok eğlenerek gerçekleştirdik. Çekim öncesi hazırlıkları tamamladıktan sonra yola koyulduk.

Dış mekan fotoğraf çekiminde son zamanların en gözde mekanı Eski Foça’nın nostaljik sokakları, taş evleri ve mükemmel bir gün batımı eşliğinde yaptığımız çekimlerin montajı 1 hafta sürdü. Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Elif & Ferhat Düğün Hikayesi

Menemen Düğün Fotoğrafçısı olarak, Dış Mekan Düğün Albümü Fotoğraf Çekimi, Düğün Video Klip Çekimi ve Düğün Günü Fotoğraf ile Video Hizmetini vermekteyiz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla farklı konsept çalışmalarımızla siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Dış mekan fotoğraf çekimleri için: Eski Foça Sokaklarında, Alaçatı’nın Tarihi Dokusunda, Kara Göl’ün hüzünlü ışığında, İzmir Kuş Cennetinde, Selçuk Efes Harabelerinde ve daha nice doğal güzellikler ile en güzel düğün fotoğraf albüm çekiminizi yapıyoruz. Ayrıca düğün dış çekim fotoğraf ve albüm kampanyalarımızdan faydalanmak isterseniz bize hemen ulaşın ve fiyat alın. İzmir düğün fotoğrafçısı instagram adresimize ulaşmak için lütfen tıklayın

İzmir Sahillerinde Düğün Albüm Çekimleri

Bir tatil diyarı olan İzmir’den söz etmiş iken dış çekim düğün fotoğrafları için İzmir sahillerinden bahsetmemek olmazdı. Karaburun, Akvaryum Sahili, Çeşme Alaçatı, Ayayorgi, Delikli Koy, Pırlanta, Çiftlik, Boyalık ve Ilıca Sahili, Seferihisar Akkum sahili, Urla Demircili Köyü Melengeç Sahili, Foça Sazlıca Koyu Sahili, Eski Foça Sahili, Pamucak Sahili gibi yerleri sayacak olsak da, İzmir Şehir içi sahillerinde de mesela Bostanlı, Karşıyaka, Alsancak Kordon, Balçova İnciraltı Sahili gibi yerler de de mükemmel dış çekim düğün fotoğraflarınızın çekimlerini yapabiliriz..

izmir düğün fotoğrafçısı Can Fotoğraf&Video

İzmir Antik Kentleri

izmir düğün hikayesi can fotoğraf video

Güzelliklerin şehri İzmir’de Selçuk Efes, Bergama, İzmir Agora ve Teos gibi çok sayıda antik kent var. Müşteri portföyümüzün en çok tercih ettiği İzmir dış çekim mekanları buralar. İçlerinden en popüler olan Antik Kentler ise Efes ve Bergama Antik kentleridir. Özellikle Efes Antik Kenti ve Şirince, Eşsiz tarihi dokusu ile Dünya Mirası Listesinde yer almaktadır. Efes Antik tiyatro ve Artemis Tapınağında yaptığımız çekimler ise son derece güzel ve başarılı oluyor. Ayrıca şehir merkezinde bulunan Agora Antik Kenti müşterilerimizce sıklıkla tercih edilen yerlerdendir. Elbette ki sizlerin tercihi ile oluşturulacak çekim planlarında zamanlama konusunu karşılıklı görüşmelerimizde oluşturmakta ve bire bir uygulamaktayız.

Toplam: