Can Fotoğraf Menemen Drone Videoİzmir düğün albüm fotoğrafı çekilmek için mekanları zengin bir şehirdir. Dilerseniz deniz manzarası eşliğinde, dilerseniz de İzmir’in birçok tarihi güzelliğini arka plan olarak seçebilir, herkesin çok beğeneceği düğün fotoğrafları çekilebilirsiniz.

Alaçatı Dış Mekan Düğün Fotoğrafları Çekimi

can fotoğrafçılık drone video klip çekimi

İzmir’de Çeşmede Alaçatı, dış çekim düğün fotoğrafları için İzmir’in en çok tercih edilen, en revaçta yerleri arasında geliyor. Doğal güzellikleri, tarihi sokakları, begonviller ile süslü duvarları ve yel değirmenleri ile Alaçatı düğün fotoğrafı çekimlerinde bu eşsiz güzellikleri ile dikkat çekiyor. Bir çok çiftimizin ilk tercihi olan Alaçatı’da dış mekan fotoğraf çekimleri için çok ideal olsa da yaz aylarında yapılacak çekimler için iyi bir planlama ister, zira kalabalık olan sokaklarda dış çekim yapmak çok da kolay olmuyor

İzmir Sahilleri

izmir düğün albümü fotoğrafçısı Can Fotoğraf video drone çekimBir tatil diyarı olan İzmir’den söz etmiş iken dış çekim düğün fotoğrafları için İzmir sahillerinden bahsetmemek olmazdı. Karaburun, Akvaryum Sahili, Çeşme Alaçatı, Ayayorgi, Delikli Koy, Pırlanta, Çiftlik, Boyalık ve Ilıca Sahili, Seferihisar Akkum sahili, Urla Demircili Köyü Melengeç Sahili, Foça Sazlıca Koyu Sahili, Eski Foça Sahili, Pamucak Sahili gibi yerleri sayacak olsak da İzmir Şehir içi sahillerinde de mesela Bostanlı, Karşıyaka, Alsancak Kordon, Balçova İnciraltı Sahili gibi yerler de de mükemmel dış çekim düğün fotoğraflarınızın çekimlerini yapabiliriz.

İzmir Antik Kentleri

menemen düğün fotoğrafçısı can fotoğrafçılık

Güzelliklerin şehri İzmir’de Selçuk Efes, Bergama, İzmir Agora ve Teos gibi çok sayıda antik kent var. Müşteri portföyümüzün en çok tercih ettiği İzmir dış çekim mekanları buralar. İçlerinden en popüler olan Antik Kentler ise Efes ve Bergama Antik kentleridir. Özellikle Efes Antik Kenti ve Şirince, Eşsiz tarihi dokusu ile Dünya Mirası Listesinde yer almaktadır. Efes Antik tiyatro ve Artemis Tapınağında yaptığımız çekimler ise son derece güzel ve başarılı oluyor. Ayrıca şehir merkezinde bulunan Agora Antik Kenti müşterilerimizce sıklıkla tercih edilen yerlerdendir. Elbette ki sizlerin tercihi ile oluşturulacak çekim planlarında zamanlama konusunu karşılıklı görüşmelerimizde oluşturmakta ve bire bir uygulamaktayız.

Eski Foça Tarihi Sokakları ve Sahilleri

foça düğün fotoğrafçısı Can Fotoğrafçılık

Dış çekim mekanları arasında son zamanların en popüler yeri olmaya aday Foça’da ise çekim mekanları Eski Foça ve Yeni Foça olarak ikiye ayrılıyor. Düğün albüm fotoğrafları ve Drone ile çekim için ise en çok Eski Foçayı tercih ediyoruz. Eski Foça tarihi taş binaları ve son derece keyifli nostaljik sokakları, tertemiz plajları ve mükemmel diyebileceğimiz gün batımı ile düğün fotoğraflarınızda mükemmel arka fonları oluşturuyor. Ayrıca gezi tekneleri veya kiralama yapacağımız yatlar ile açılıp Siren Kayalıklarında muhteşem düğün fotoğrafları çekimlerinizi yapıyoruz. Bir çok fokun yaşadığı bu yerde çekilmeye değer bir çok manzara var.

Düğün Hikayesi Çekimi İzmir

Adile & Nazmi Wedding Story

İzmir Düğün Albümü Fotoğrafçısı Can Fotoğraf & Video’dan yine akıllarda kalacak bir Wedding Story daha. Adile Hanım ve Nazmi Bey ile Eski Foça da Düğün Hikayesi Çekimini çok eğlenerek gerçekleştirdik. Çekim öncesi hazırlıkları tamamladıktan sonra yola koyulduk. Dış mekan fotoğraf çekiminde son zamanların en gözde mekanı Eski Foça’nın nostaljik sokakları, taş evleri ve mükemmel bir gün batımı eşliğinde yaptığımız çekimlerin montajı 1 hafta sürdü. Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Derya & Anıl Wedding Story

İzmir Düğün Albümü Fotoğrafçısı olarak düğün hikayemiz boyunca Anıl ve Derya ile mükemmel bir gün geçirdik…Eski Foça’nın tarihi sokaklarında ve eşsiz güzellikte ki sahillerinde gerçekleştirdik çekimlerimizi. Tabi ki Düğün gecesi de beraberdik. Tüm geceyi o güzel eşsiz anları ölümsüzleştirdik. Ortaya farklı bir çalışma çıktı. İzmir’de eğlenceli, doğal düğün klibi çekimlerimizde sizler için en uygun fiyatlarla yardımcı oluyor, Düğün Klibi çekimleri için kampanyalarımızdan yaralanmak için hemen bize ulaşın.

Elif & Ferhat Düğün Hikayesi

İzmir’de Düğün Fotoğrafçısı olarak, Dış Mekan Düğün Albümü Fotoğraf Çekimi, Düğün Video Klip Çekimi ve Düğün Günü Fotoğraf ile Video Hizmetini vermekteyiz.Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla farklı konsept çalışmalarımızla siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Dış mekan fotoğraf çekimleri için: Eski Foça Sokaklarında, Alaçatı’nın Tarihi Dokusunda, Kara Göl’ün hüzünlü ışığında, İzmir Kuş Cennetinde, Selçuk Efes Harabelerinde ve daha nice doğal güzellikler ile en güzel düğün fotoğraf albüm çekiminizi yapıyoruz. Ayrıca düğün dış çekim fotoğraf ve albüm kampanyalarımızdan faydalanmak isterseniz bize hemen ulaşın ve fiyat alın. İzmir düğün fotoğrafçısı instagram adresimize ulaşmak için lütfen tıklayın

Toplam: