Gelin Damat Dış Çekim

Mart 22, 2019
izmir düğün hikayesi fotoğrafçıları tavsiye gelin pozları

Gelin Damat Dış Çekim Nasıl Olmalı?

Gelin Damat dış çekim için bir çok detayı derlemeye çalışacağız. Dünya evine girecek çiftler, her şeyden önce aşklarını, sevgilerini en iyi şekilde ifade edecekleri bir fotoğraf ve video klibe sahip olmak isterler. Bizce Gelin Damat Dış Çekim Pozları eğlenceli, yaratıcı ve her şeyden önce sevgi dolu olmalıdır. Gözlerinizin içinden, vücut dilinize kadar her şeyinizle birbirinize sevginizi göstereceğiniz eşsiz fotoğraf ve video klip  ortaya çıkacaktır. Elbette ki tüm bunlar ancak profesyonel bir fotoğrafçı ile mümkün olacaktır.

izmir düğün hikayesi düğün albümü çekimican fotoğraf video drone

Dış mekanlarda çekileceğiniz Düğün Fotoğraf Albümü ve Düğün Hikayesi çekimleriniz yıllar geçse de tekrar dönüp bakacağınız, sevdikleriniz ile o en güzel anları tekrardan yaşayacağınız en özel hatıralarınız olacaktır. Dolayısıyla bu yazımızda en başarılı sonuçları almanız ve eşsiz güzellikte düğün  albüm fotoğraf pozları için bir kaç tavsiyemiz olacak.

🕓 Doğru Zaman ve Doğru Işık Seçimi 

İzmir Doğal Yaşam Parkı Düğün Albüm Çekimi İzmirYeni evlenecek/nişanlanacak çiftlerimiz düğün/nişan dış çekim fotoğraf albümleri için genellikle düğün gününü tercih ediyorlar. Biz fotoğrafçılar genellikle günün her saatinde ki ışığı fotoğraflarımızda kullanmak isteriz. Zira sabah gün ışığı neşeli, öğlen sıcak, akşam üstü ışığı ise romantik fotoğraf çekimleri için daha idealdir. Düğün günü kuaförde işinizin biraz uzadığını düşünelim. Her geçen zaman fotoğraf albüm çekimi zamanından çaldığınızı bilmenizi isteriz. Bu yüzden eliniz ayağınıza karışabilir, stresten fotoğrafçının istediği pozları algılamayabilir, son derece yetersiz bir albüm çekimine sebep olabilirsiniz. Tavsiyemiz Düğün günü çekim için yeterli zaman bulacağınıza inanmıyorsanız fotoğraf albüm ve düğün hikayesi için daha doğru bir zaman seçmeniz olacak. Tekrardan kuaföre para vermek istemiyorsanız gelin kuaför masrafınızı biz üstlenelim.

🎬 Doğal Olun Poz Vermeyin 

Hayatınızın aşkı ile artık evleniyorsunuz. Bu eşsiz aşkı eşsiz fotoğraflar ile süslemek ancak en doğal haliniz ile mümkün olacaktır. Sevgi dolu bakışlar, içinizi ısıtacak sarılmalar ve birbirinize aşk ile dokunmalar,,, işte düğün albüm fotoğraf çekimi için bulunmaz nimetler

izmir düğün hikayesi can fotoğraf video

Bu doğallığınız ile kullanacağımız ışık seçimi sonucunda inanılmaz fotoğraf kareleri yakalayacağımızdan emin olun. Bunu siz de çok seveceksiniz. Doğal ışık doğal pozlama ve mükemmel sonuç. Birlikte çok eğleneceğimizden emin olabilirsiniz.

Birlikte Dans Edin

Fotoğraf karelerini romantik ve neşeli zamanları birlikte yaşayabileceğiniz dans figürleri ile süsleyin. Göreceksiniz ki fotoğraf çekimleri sandığınızdan çok daha eğlenceli geçecek. Dans ederken ki doğal haliniz ve birbirinize içten davranışlarınız fotoğraf karelerine o mükemmel anları yaşadığınızın kanıtı olarak yansıyacaktır.

izmir düğün hikayesi can fotoğraf video

Fotoğraflarınız için Farklı Aksesuarlar Kullanın

Dilerseniz Düğün Fotoğrafları için bir konsept belirleyebilir, sepetli bir bisiklet, üstü açık bir araba, bir müzik aleti, modern şapkalar, büyük şemsiyeler ya da  sahilde yakılacak kamp ateşi ile fotoğraflarınızı zenginleştirebiliriz.  İşte size hayalleriniz ile yaratıcılığınızı birleştirmeniz için mükemmel bir fırsat. Siz hayal edin biz de elimizden geleni yapalım.

izmir düğün fotoğrafçısı can fotoğraf video drone

Düğün Hikayesi klip çalışmalarımıza göz atmak isterseniz lütfen BURAYI TIKLAYIN

Bir çayımızı içmek isterseniz de Cep Telefonunuza Navigasyon almak için lütfen BURAYA TIKLAYIN 🤗

Can Fotoğraf | Video | Drone

 

 

    Yorum yap

Toplam: