Düğün Klibi Drone Çekimi

Mart 21, 2019

Drone Çekimi ve Düğün Klibi Nasıl Yapılır? 

     Yeni evlenecek çiftlerimiz için yaptığımız Düğün Klibi Drone Çekimi, Düğün Günü sabahtan başlar. Gece düğün bitimine kadar geçen süre içerisinde Drone ve Aktüel Kamera çekilen görüntüler sanatsal bir kurgu ve etkileyici bir müzik ile adeta birer sanat eserine dönüşür. Müziğin ritmi ile kurgulanan görüntüler çiftlerimiz ile birlikte etkileyici bir düğün hikayesine dönüşür adeta. Elbette ki çiftlerin sevgi dolu doğal halleri bu kurguda bizim en önemli unsurumuzdur. 

Düğün Klibi Drone Çekimi sanat yönetmenimizin sizler ile birlikte verdiği karar ile çekilir, Gelinin evden çıkış anı pencereden kimsenin göremeyeceği mükemmel bir açıdan başlar, kuaföre girer, İzmir’in eşsiz güzellikte ki sahillerine doğru yol alır. 

     İzmir drone çekimi için mekanları bol bir şehirdir. Dilerseniz deniz manzarası eşliğinde düğün fotoğrafları, dilerseniz de İzmir’in birçok tarihi güzelliğini arka plan olarak seçebilir, herkesin çok beğeneceği düğün fotoğrafları çekilebilirsiniz.

 Alaçatı Dış Mekan Düğün Drone Çekimi 

izmir düğün fotoğrafçısı can fotoğraf video

     İzmir’de Çeşmede Alaçatı, dış çekim düğün fotoğrafları için İzmir’in en çok tercih edilen, en revaçta yerleri arasında geliyor. Doğal güzellikleri, tarihi sokakları, begonviller ile süslü duvarları ve yel değirmenleri ile Alaçatı düğün fotoğrafı çekimlerinde bu eşsiz güzellikleri ile dikkat çekiyor. Bir çok çiftimizin ilk tercihi olan Alaçatı’da dış mekan fotoğraf çekimleri için çok ideal olsa da yaz aylarında yapılacak çekimler için iyi bir planlama ister, zira kalabalık olan sokaklarda dış çekim yapmak çok da kolay olmuyor 

İzmir Sahilleri ve Drone Düğün Hikayesi

Can Fotoğrafçılık Menemen İzmir Düğün Nişan Drone çekim

     Bir tatil diyarı olan İzmir’den söz etmiş iken dış çekim düğün fotoğrafları için İzmir sahillerinden bahsetmemek olmazdı. Karaburun, Akvaryum Sahili, Çeşme Alaçatı, Ayayorgi, Delikli Koy, Pırlanta, Çiftlik, Boyalık ve Ilıca Sahili, Seferihisar Akkum sahili, Urla Demircili Köyü Melengeç Sahili, Foça Sazlıca Koyu Sahili, Eski Foça Sahili, Pamucak Sahili gibi yerleri sayacak olsak da İzmir Şehir içi sahillerinde de mesela Bostanlı, Karşıyaka, Alsancak Kordon, Balçova İnciraltı Sahili gibi yerler de de mükemmel dış çekim düğün fotoğraflarınızın çekimlerini yapabiliriz.

 İzmir Antik Kentleri 

     Güzelliklerin şehri İzmir’de Selçuk Efes, Bergama, İzmir Agora ve Teos gibi çok sayıda antik kent var. Müşteri portföyümüzün en çok tercih ettiği İzmir dış çekim mekanları buralar. İçlerinden en popüler olan Antik Kentler ise Efes ve Bergama Antik kentleridir. Özellikle Efes Antik Kenti ve Şirince, Eşsiz tarihi dokusu ile Dünya Mirası Listesinde yer almaktadır. Efes Antik tiyatro ve Artemis Tapınağında yaptığımız çekimler ise son derece güzel ve başarılı oluyor. Ayrıca şehir merkezinde bulunan Agora Antik Kenti müşterilerimizce sıklıkla tercih edilen yerlerdendir. Elbette ki sizlerin tercihi ile oluşturulacak çekim planlarında zamanlama konusunu karşılıklı görüşmelerimizde oluşturmakta ve bire bir uygulamaktayız.

Eski Foça Tarihi Sokakları ve Sahilleri

çeşme düğün fotoğrafçısı can fotoğrafçılık

 

     Drone dış çekim mekanları arasında son zamanların en popüler yeri olmaya aday Foça’da ise çekim mekanları Eski Foça ve Yeni Foça olarak ikiye ayrılıyor. Düğün albüm fotoğrafları ve Drone ile çekim için ise en çok Eski Foçayı tercih ediyoruz. Eski Foça tarihi taş binaları ve son derece keyifli nostaljik sokakları, tertemiz plajları ve mükemmel diyebileceğimiz gün batımı ile düğün fotoğraflarınızda mükemmel arka fonları oluşturuyor. Ayrıca gezi tekneleri veya kiralama yapacağımız yatlar ile açılıp Siren Kayalıklarında muhteşem düğün fotoğrafları çekimlerinizi yapıyoruz. Bir çok fokun yaşadığı bu yerde çekilmeye değer bir çok manzara var.

 

foça düğün fotoğrafçısı Can Fotoğrafçılık

Düğün Drone Çekimi için sezona girmeden erken rezervasyon yapın avantajlı fiyatları kaçırmayın.

Bizim ile iletişime geçmek için lütfen TIKLAYIN

Düğün Hikayesi Klibi çalışmamıza Buradan Ulaşabilirsiniz

    Yorum yap

Toplam: