Düğün Fotoğrafları Dış Çekim

Mart 1, 2019
izmir düğün fotoğrafçısı can fotoğraf video

Düğün Fotoğrafları Dış Çekim mekanları bol bir şehirdir İzmir.

İzmir düğün fotoğrafı çekilmek için mekanları bol bir şehirdir. Dilerseniz deniz manzarası eşliğinde düğün fotoğrafları, dilerseniz de İzmir’in birçok tarihi güzelliğini arka plan olarak seçebilir, herkesin çok beğeneceği düğün fotoğrafları çekilebilirsiniz.

Alaçatı Dış Mekan Düğün Fotoğrafları Çekimi

izmir düğün hikayesi can fotoğraf video Düğün Fotoğrafları Dış Çekim İzmir’de Çeşme’de Alaçatı en çok tercih edilen, en revaçta yerlerin arasında geliyor. Doğal güzellikleri, tarihi sokakları, begonviller ile süslü duvarları ve yel değirmenleri ile Alaçatı düğün fotoğrafı çekimlerinde bu eşsiz güzellikleri ile dikkat çekiyor. Bir çok çiftimizin ilk tercihi olan Alaçatı’da dış mekan fotoğraf çekimleri için çok ideal olsa da yaz aylarında yapılacak çekimler için iyi bir planlama ister, zira kalabalık olan sokaklarda dış çekim yapmak çok da kolay olmuyor

İzmir Sahilleri

izmir düğün fotoğrafçısı Can Fotoğraf&Video

Bir tatil diyarı olan İzmir’den söz etmiş iken dış çekim düğün fotoğrafları için İzmir sahillerinden bahsetmemek olmazdı. Karaburun, Akvaryum Sahili, Çeşme Alaçatı, Ayayorgi, Delikli Koy, Pırlanta, Çiftlik, Boyalık ve Ilıca Sahili, Seferihisar Akkum sahili, Urla Demircili Köyü Melengeç Sahili, Foça Sazlıca Koyu Sahili, Eski Foça Sahili, Pamucak Sahili gibi yerleri sayacak olsak da İzmir Şehir içi sahillerinde de mesela Bostanlı, Karşıyaka, Alsancak Kordon, Balçova İnciraltı Sahili gibi yerler de de mükemmel dış çekim düğün fotoğraflarınızın çekimlerini yapabiliriz.

 İzmir Antik Kentleri

izmir düğün hikayesi can fotoğraf video

Güzelliklerin şehri İzmir’de Selçuk Efes, Bergama, İzmir Agora ve Teos gibi çok sayıda antik kent var. Müşteri portföyümüzün en çok tercih ettiği İzmir dış çekim mekanları buralar. İçlerinden en popüler olan Antik Kentler ise Efes ve Bergama Antik kentleridir. Özellikle Efes Antik Kenti ve Şirince, Eşsiz tarihi dokusu ile Dünya Mirası Listesinde yer almaktadır. Efes Antik tiyatro ve Artemis Tapınağında yaptığımız çekimler ise son derece güzel ve başarılı oluyor. Ayrıca şehir merkezinde bulunan Agora Antik Kenti müşterilerimizce sıklıkla tercih edilen yerlerdendir. Elbette ki sizlerin tercihi ile oluşturulacak çekim planlarında zamanlama konusunu karşılıklı görüşmelerimizde oluşturmakta ve bire bir uygulamaktayız. 💗

Eski Foça Tarihi Sokakları ve Sahilleri

izmir düğün hikayesi can fotoğraf video🧿 Dış çekim mekanları arasında son zamanların en popüler yeri olmaya aday Foça’da ise çekim mekanları Eski Foça ve Yeni Foça olarak ikiye ayrılıyor. Düğün albüm fotoğrafları ve Drone ile çekim için ise en çok Eski Foçayı tercih ediyoruz. Eski Foça tarihi taş binaları ve son derece keyifli nostaljik sokakları, tertemiz plajları ve mükemmel diyebileceğimiz gün batımı ile düğün fotoğraflarınızda mükemmel arka fonları oluşturuyor. Ayrıca gezi tekneleri veya kiralama yapacağımız yatlar ile açılıp Siren Kayalıklarında muhteşem düğün fotoğrafları çekimlerinizi yapıyoruz. Bir çok fokun yaşadığı bu yerde çekilmeye değer bir çok manzara var.

Bizim ile iletişime geçmek için lütfen TIKLAYIN

Düğün Hikayesi Klibi çalışmamıza Buradan Ulaşabilirsiniz

    Yorum yap

Toplam: